Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

      zážitky

Články

Na internetu jsme našli zajímavé články:

V Anglii viděla skupina lidí UFO

Řecko přiznalo pozorování ufo

 

Létající trojúhelníky

     V ufologických kruzích jsou považovány za určité exoty. Poprvé se tyto objekty objevily v Belgii v osmdesátých letech minulého století. Svědci hovoří o velkých, trojúhelníkových plochých útvarech, které jsou vybaveny třemi silnými reflektory. Často bývá, ale i jeden reflektor uprostřed objektu. Nenašla se ovšem ani jedna zpráva o přistání tohoto objektu, i vzhledem k tomu, že ostatní formy UFO se k zemi snášejí docela často. Popíši vám svědectví jedné paní z Německa.
     V listopadu 1997  Angelika Kürstenová v noci jela autem okolo německého Niederstotzingenu. Když v tom si mezi dráty vysokého napětí všimla tmavého trojúhelníkového obrazce, se dvěma světelnými lampami. Zastavila, vypla rádio a šla se podívat, co se děje. Jen tak to tam hlučně viselo nad dráty. Nebyl to vrtulník nebo něco podobného. Po chvíli se těleso o něco nadzvedlo a potom neuvěřitelnou rychlostí odletělo.    

     Tyto záhadné trojúhelníky můžou být plavidla mimozemských civilizací, ale také je možné, že "kdosi" tady testuje technologie. A ten "kdosi" můžou být jedině Američané.

(zdroj informací:kniha Největší záhady světa Šokující odhalení od  Luc Bürgin)


 

 

Záhadné světlo!!!

     Už spoustu let se zajímám společně se spolužačkou Eliškou o Ufo. Byl v tom ale jeden háček, ještě nikdy jsem ho neviděl. I přesto jsem na něj věřil. Nemohl jsem si totiž připustit, že by jsme byly ve vesmíru sami. Před nedávnem se mi ale stala divná událost. Vice podrobností vám napíšu v tomto článku.                                

     Vše se událo v noci, už ani nevím, v kolik to asi bylo. Byl jsem už unavený a rozhodl jsem se, že půjdu ulehnout. Chvíli jsem ležel a v duchu přemýšlel o různých věcech. Potom jsem začal usínat a už jsme pomalu přivíral oči. Vůbec jsem nevěděl, co za chvíli uvidím. Po chvíli jsem oči jen náhodou otevřel. Přes okno jsem nad polem viděl větší kulaté světlo. Nemohl to být vrtulník, protože ten nemůže stát na místě a není tak velký. Nevím, jak se tam objevilo. Chvíli to světlo stálo na místě nehnutě. Po chvíli světlo pomalu letělo a přeletělo nad domem.

     Už jsi to moc nepamatuju, protože jsem se snažil na to nemyslet. Ale nějak tak to bylo. Už jsem si na sto procent jist, že Ufo existuje, protože si myslím, že jsem ho sám viděl.

    

 

Zvířecí Jack Rozparovač ( článek z knihy Viktora Farkase "Nevysvětlitelné záhady" )

   „Náš“ případ začíná v roce 1963 - a jeho konec není dosud v dohledu. Události, které počaly v listopadu toho roku v Gallipolis v Ohiu, vyvolaly nakonec pozdvižení, které vedlo k oficiálnímu pátrání a mnoha dalším důsledkům. Mezi lidmi panoval neklid, sdělovací prostředky si přisadily, aby z ponuré historie vytěžily co nejvíce, zastánci všech možných teorií si vjížděli do vlasů. V některých státech USA vypukla div ne panika a lokální stav ohrožení. Farmáři organizovali hlídkové oddíly, byly vypisovány odměny. Každý hlídal každého - především ale svůj dobytek. Bez ohledu na to mrzačení pokračovalo.

   Děsivý nález z listopadu 1963, který postupně vyvolal hysterii v několika státech USA, představoval několik příšerně zmrzačených mrtvol hovězího dobytka. Byly rozřezány s chirurgickou přesností. Docela chyběla krev, stejně tak mozky a jiné orgány. Tato modelová situace zapříčinila srovnání s Jackem Rozparovačem.

***

Já s Eliškou jsme ovšem viděli dokument, ve kterém tuto záhadu někteří lidé připisují UFO. Je ale jasné, že každý může mít svůj názor.

Brazilské letectvo

 Brazilské vojenské letecké jednotky se rozhodly, že každý případ UFO se bude dokumentovat a následně archivovat.  Nedělají to ovšem proto, aby dokázaly existenci ufo, ale dokumenty budou ukládat do archivů a budou je moci zkoumat brazilští ufologové, a to i ti amatérští. Brazilští ufologové jsou za to velmi rádi, ale také požadují film, na kterém má být zdokumentováno pronásledováné ufo.

 

Německo

Když byla Eliška v Německu, udál se tento příběh. Eliška ho popisuje takto: Když jsme se vraceli z restaurace, všimla jsem si tří kruhů v poli. Pak jsme dorazili na letiště a chvíli zůstali venku před domem. Já jsem se dívala na oblohu a tam jsem spatřila mlhovinu, z níž vyletěla jakási tři světýlka.

Bylo to UFO nebo ne?
 
Eva viděla UFO
  Když máma svojí dceři řekla, aby šla ven zalít květiny, Eva netušila co ji čeká.  Došla do zadní části zahrady a všimla si na obloze velmi rychle pohybujícího se objektu. "Vypadalo to jako pět kuliček vedle sebe, které dohromady tvořily splasklý ovál," řekla Eva, když jsem se jí ptal, jak objekt vypadal. Popadla telefon a objekt vyfotila. Před touto událostí Eva na ufo nevěřila. Teď mi odpověděla: "Možná." Fotky má uložené v telefonu, ale nemá k němu připojení na počítač. Dokonce ho viděla i její máma a ostatní členové rodiny, jen v jiný čas. Proto jí také doma všichni věřili. Vše se odehrálo 23.11.2009.
 
 
Bermudský trojúhelník (záhada)

Tento trojúhelník je zvláštní tím, že lodě, které do něj vpluly, zmizely a objevily na druhém konci světa.

Tato událost byla i zfilmována. To samé se stalo i s letadly, která do něj vlétla.

Na zahradě spadl záhadný kámen

Když se jeden pán vracel z chaty, našel ve svém ping-pongovém stole díru. Nakonec zjistil, že pod stolem leží kámen. Jestliže kámen udělal ve stole díru, musel tedy spadnout velkou rychlostí z nebe. Zavolal odborníky a ti zjistili, že kámen je neznámého původu. A meteorit to prý pravděpodobně není...

Záhadní tvorové

Jeden farmář na své farmě uviděl dva divné tvory. Jeden z tvorů utekl, druhého farmář chytil a asi tři hodiny topil. Poté odnesl tělo tvora vědcům na prozkoumání. Po dlouhé době zkoumání vědci prohlásili tvora za mimozemšťana. Po dvou letech, co farmář tělo našel, a to stejný den a hodinu, záhadně uhořel ve svém autě. Něco podobného se už stalo, a to když pitvali tělo mimozemšťana, také tito vědci zemřeli, a to na krvácení do mozku.

Generace po generaci

Pokud jste už někdy slyšeli o únosech, mám pro vás zajímavý příběh. Jednu rodinu ufo unáší už po generace. Paní, která tento příběh nahlásila, moc dobře ví, o čem mluví. Ufo unášelo její babičku, ,její matku, ji a dokonce i její dceru. No něco snad na tom je.......

Další budou následovat

Pokud i vy máte nějaký zážitek s UFO, napište nám na mailovou adresu: eliska.hanackova@seznam.cz nebo na  tvzk01@seznam.cz                                       

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek