Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

  

     V této rubrice vám s Eliškou popíšeme únos od začátku až do konce. Jako první tu máme, podle čeho lidé mohli usoudit, že mohli být uneseni. 

     Pokud by vás zajímalo víc informací o únosech, doporučuji knihu "Tajemný život", kterou napsal David M. Jacobs. Tato rubrika čerpá hlavně z této knihy.

     Jak se získávají poznatky o únosech do UFO?

 

 

 

 

                                                       Příznaky únosu do UFO                                              

1. JIZVY A MODŘINY - Mnozí unesení si všímají podivných jizev, které na sobě po únosu objevují. Jizvy mohou být různých tvarů.

2. PROBLÉM VE VIZI - Oběti si stěžují na zarudlé pálící oči, rozostřené vidění a otoky víček. Tyto problémy mohou trvat několik hodin, ale i tři měsíce.

3. KRVÁCENÍ Z NOSU A BOLESTI V UŠÍCH - krvácení z nosu, ,,díry" v nosních pasážích a perforované bubínky jsou také obecnými následky únosu.

4. SYNDROM ,,PAS" - obsahuje značný počet psychologických jevů, např: strach, úzkost nebo deprese, dále obávání se ze samoty, náhlý zájem o ufo či naopak.

5. HLEDÁNÍ ODPOVĚDÍ - Mnozí unesení se zabývají hledáním odpovědí na otázky, které nemohou plně formulovat.

                                                                        Začátek únosu                                             

Přechod z normálního prostředí do ufo je otřesná zkušenost.

ÚNOS Z DOMU:

Žena se chystá na lůžko. Chvíli si čte, pak zhasne a jde spát. Náhle uprostřed noci ji probudí velmi zářící světlo. Světelný pruh se k ní přibližuje a nabírá podobu malé bytosti s holou hlavou a ohromnýma očima. Žena je vystrašená. Chce utéct, ale nemůže se pohnout. Chce křičet, ale nevydá jediný hlásek. Bytost se k ní přiblíží, sáhne jí na rameno nebo na paži. Žena je najednou uklidněná a ví, že jí nic nehrozí. Potom ji bytosti odvedou do ufo. V místnosti ji přenesou přes okno světelným paprskem.

ÚNOS Z AUTA:

Osoba jede autem (může jich být i více). Najednou na obloze spozoruje podivný objekt vyzařující světlo, po chvíli objekt začne přistávat. Osoba zastaví a vystoupí z auta, aby se podívala, co se děje. Tam už  čekají bytosti, které ji zavedou do ufo.

                                                                             Vstup                                                     

     Vstup do craftu (vozidla) je velice těžké si zapamatovat. Oběť je velice vystrašená, neví co se s ní děje a často trpí i nevolnostmi. Když se jedná o malé ufo, oběť vstoupí přímo do místnosti, kde je potom vyšetřena. U velkého ufo je to tak, že vstoupí do místnosti, kde jen čeká a až potom je zavedena do už zmíněné vyšetřovací místnosti.

Našel jsem dobré stránky o únosech. Tady je odkaz:www.kpufo.cz/oblasti/ufo/unosy/  

                                                                Tělesná prohlídka                                                                

     Oběť leží na stole, obklopena dvěma až čtyřmi bytostmi. Oběť je vystrašená. Celé vyšetření trvá 10-20 minut. Bytosti přejíždějí a poklepávají prsty na různá místa. Začínají u chodidel, ohýbají kolena, tisknou prsty na lýtkové svaly, zkoumají reflexy. Někdy provedou na lýtku či stehně řez. Ten ovšem nekrvácí a za chvíli se zahojí. Potom se zaměří na zkoumání pohlavních orgánů, které nebudu popisovat(sběr spermatu, gynekologické prohlídky). Dále následuje prohlídka hlavy. Zkoumají pohyb šíje. Zaměřují se na uši pomocí přístroje, který se podobá ostoskopu. Potom oči pomocí předmětu iluminující (vyzařující) světlo. Dále prohlídka ústní dutiny. Zkoumají také páteř, vyšetřují i konečník, přičemž do konečníku vsunou nástroj, který posléze vyjmou. Nakonec zkoumají zadní část dolních končetin. U každého únosu nemusí být postup vždy stejný.

                                                                       A co potom ?                                                                  

   No potom je to různé. A u každého únosu je to jinak. Někdy dělají tvz. vizulace, kdy člověku dají na hlavu jakousi krychli a před něj dají plátno. Tam mu potom promítají nějakou událost, která se má údajně stát na Zemi. Jednomu pánovi promítali film, ve kterém se propadaly hory a vybouchla celá Země. Řekli mu, že se to stane na Zemi, a že si za to můžeme sami, a že nám v tom pomůžou. No to by možná vysvětlovalo "konec světa" v roce 2012 (koukněte do úvodu na modrý odkaz: Konec světa nebude.) Příště bude něco o průniku do vědomí.

                                                                         Příběh                                                                          Noční košile

     Řeknu vám něco o jedné paní z Ameriky, kterou také pravděpodobně uneslo UFO. Večer šla  jako obvykle spát. Když se ale ráno probudila, zjistila, že má svou noční košili obléknutou naruby. Byla si ale jista, že si ji v noci dala správně. Jak už jsem se výše zmínil, mimozemšťané své oběti nejprve svléknou do naha. Je tedy pravděpodobné, že obrácenou noční košili způsobili právě oni.


 

 

 

                                                  

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek